Inspiracje

Internety stały się wielkim śmietnikiem. Groźnym miejscem, w którym tracimy czas i zamiast pozyskiwania rozwijających informacji gubimy się w gąszczu newsów i perypetii z czyjegoś życia.

Staram się nad tym panować- czasem wychodzi mi to mniej, czasem bardziej.

Mam w zanadrzu strony i aplikacje, które mnie inspirują i uczą.

Zobaczcie i weźcie coś dla siebie!

Moje ulubione miejsca w sieci i aplikacje :

www.malypodroznik.pl  Strona prowadzona przez rodziców i małżeństwo, Państwo Kobusów, którzy są również fotografami i autorami wielu podróżniczych książek. Na stronie znajdziecie porady jak i gdzie podróżować z małymi i większymi dziećmi, relacje  z ich wojaży oraz cudowne, profesjonalne zdjęcia. Ich książki również Wam polecam, dlaczego? Pani Olej-Kobus napisała w jednej z nich: „Czasem lepiej zjeść dobrego naleśnika niż popadać w przesadny egzystencjalizm”. Zgadzam się z Panią Anią.
Inspirujące nie tylko dla rodziców!!!

 

Aplikacja BBC iPlayer Radio– tyle lat się uczę angielskiego a dalej mój poziom to raczej polisz inglisz & angielski z Tuskiem. Też tak masz? To ściągnij sobie tę apkę na telefon i słuchaj podcastów jak prasujesz, zmywasz, pierzesz. Podszkolisz swój angielski oraz poszerzysz horyzonty. Ja uwielbiam podcasty „The documentary”.

 

http://www.mp.pl/ – Medycyna Praktyczna– źródło wiedzy medycznej, sprawdzonej, opartej na metaanalizach i doświadczeniu praktyków. Polecam szczególnie rodzicom! Znajdziecie tam wiadomości nt.ząbkowania, prawidłowej higieny niemowląt, tego jak postępować w przeziębieniu.

 

www.fdds.pl – strona Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, znajdziecie tam w zakładce „Baza wiedzy” – kopalnię informacji jak zdrowo wychowywać dziecko, jak dać mu poczucie własnej wartości, jak bezpiecznie z nim podróżować, jak je zabezpieczyć w sieci.

 

Profil, który pewnie wszyscy znają : https://www.facebook.com/ChujowaPaniDomu/ , ale jeśli nie to warto. Polecam na odpięcie szelek, szczególnie Paniom Domu, które gonią za perfekcyjnością! Dziewczyny, nie ma czegoś takiego jak perfekcja ! Wasza, również ChPD pozdrawia z prawdziwego życia: z okruszkami na bluzce, niedokońca porządkiem, a także pięknym designem z wanienką dziecięcą w tle !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *